O Nas

Firma „Stepanow- Fishing” powstała na początku 2010. Znana jest z produkcji woblerów hand-made (głównie imitacje owadów) oraz innych przynęt hand-made.

Onas1

W roku 2015 rozpoczęliśmy współpracę z firmą CRAZY FISH. Tym samym oferta naszych przynęt została wzbogacona o zapachowe przynęty miękkie, specjalne wahadłówki pstrągowe, haki, wędziska i wiele innych. Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z Crazy Fish, testowaliśmy długi czas ich wyroby, aby byś w pełni przekonanymi co do słuszności podjęcia takiej decyzji. CRAZY FISH w Polsce wzrasta i wzrasta i cały czas znajduje nowych odbiorców. Czołowi polscy zawodnicy również używają naszych przynęt zdobywając dzięki nim najwyższe miejsca podium.

W 2015 roku jako jedyni przedstawiciele z Polski braliśmy udział w targach wędkarskich w Pradze i w Anglii. Nasze przynęty zyskały sympatię miejscowych wędkarzy, co utwierdziło nas w słuszności wybranej drogi zawodowej. Z pewnością wrócimy tam w następnych latach!

W 2016 roku byliśmy uczestnikami największych targów wędkarskich w Europie Rybomania w Poznaniu oraz w Sosnowcu.

W marcu 2016 zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem firmy FAVORITE w Polsce w ofercie, której znajdują się wspaniałe wędziska spinningowe.

Targi1

Jak zwykle w połowie marca odwiedziliśmy również targi THE BIG ONE SHOW w Anglii gdzie na tamtejszym rynku próbujemy zaszczepić zamiłowanie do ultra i light spinningu.

Targi1


W dniach 16-18.06.2016 zostaliśmy zaproszeni na Międzynarodowe Targi Wędkarskie EFTTEX 2016 w Amsterdamie w Holandii. Mieliśmy tam okazję zobaczyć z bliska wszystkie nowości, które będą w najbliższym czasie wprowadzone. Przedyskutować z partnerami wszystkie ważne dla naszej współpracy sprawy. Cóż tutaj więcej mówić – było cudnie ! I na pewno za rok odwiedzimy EFTTEX w Budapeszcie !!

We wrześniu 2016 otrzymaliśmy dostawę japońskich, najwyższej jakości haków oraz kotwic firmy VANFOOK.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU. TAM WSZYSTKO DOWIECIE SIĘ ZAWSZE NAJSZYBCIEJ - DOSTAWY, NOWOŚCI, ZDJĘCIA. Zapraszamy KLIKNIJ


Pełna relacja z naszych zawodów STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP 2017 już na YouTube ‼️ Zapraszamy do oglądania ‼️ kliknij RELACJA 
Staramy się ciągle rozwijać, tworzyć nowe przynęty, jedne pomysły odrzucamy, inne powoli wcielamy w życie…szkoda, jednak że doba ma tylko 24 godziny…


Jesteśmy WYŁĄCZNYMI dystrybutorami w Polsce firmy CRAZY-FISH, firmy FAVORITE oraz japońskiej firmy VANFOOK.

Przynęty STEPANOW FISHING
Wędziska Spinningowe Favorite
Przynęty Crazy Fish
Haki Vanfook


Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia nas w naszym sklepie wędkarskim w BIERUNIU ul. Zarzyna 59.


Krzysztof i Edyta Stepanow -
właściciele „STEPANOW-FISHING”

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Zarzyna 59
41-155 Bieruń

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype:
woblerystepanowa