Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdziecie przynęty STEPANOW-FISHING wykonywane metodą rękodzielniczą m.in.: woblery - imitacje owadów, larw, rybek itp., głowacze, koguty i wiele innych, akcesoria – jak główki jigowe, czeburaszki, przypony wolframowe, agrafki itp. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek CRAZY-FISH, FAVORITE oraz japońskiej firmy VANFOOK.

W ofercie:

CRAZY-FISH znajdziecie zapachowe przynęty gumowe w dużej gamie kolorystycznej, błystki wahadłowe i obrotowe, czeburaszki wolframowe, wędziska spinningowe i inne.

FAVORITE
to oferta wspaniałych wędzisk spinningowych oraz kołowrotków. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

VANFOOK – specjalistyczne, profesjonalne, japońskie haki i kotwice do zbrojenia przynęt oraz do np. metody Drop-shot. Japońska precyzja, niesamowita ostrość, kontrola jakości na każdym kroku – to cechy Vanfook. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy reprezentować tę markę na polskim rynku.

Zapraszamy na zakupy oraz do współpracy. Można nas odwiedzić w naszym sklepie wędkarskim w Katowicach-Kostuchnie gdzie na żywo możecie zapoznać się z naszą szeroką ofertą.


Przynęty STEPANOW FISHING
Wędziska Spinningowe Favorite
Przynęty Crazy Fish
Haki Vanfook


Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla sklepów i hurtowni.
W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Telefon: (+48) 790-45-88-78 email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Zarzyna 59
41-155 Bieruń

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype:
woblerystepanowa