UWAGA ! DOSTAWA WHITE BIRD oraz BLUE BIRD

Po długim oczekiwaniu dotarły do nas najbardziej popularne wedziska FAVORITE - WHITE BIRD  oraz BLUE BIRD !! zapraszamy !!

WHITE BIRDY - kliknij tutaj

BLUE BIRDY - kliknij tutaj

NOWY filmik na naszym kanale - koniecznie oglądnij !

Możecie na tym filmiku KLIKNIJ zobaczyć jak wygląda szybkościowe łowienie pstrągów w stylu TROUT AREA. Przedstawiamy Wam jedną turę z zawodów TROUT AREA w Czechach na zbiorniku Policka. W tej 50min turze złowiłem 21 szt pstrągów. Brania pstrągów następowały bardzo daleko, praktycznie na całą ogległośc rzutu. Łowiłem wahadłówkami CRAZY FISH, które niesamowicie sprawdzają się również m.in. w takim łowieniu. Możecie tutaj zobaczyć jak pracuje pod przynętą i holowaną rybą wędzisko FAVORITE SYNAPSE do 5g, kołowrotek FAVORITE ARENA 1500s. Kilka ryb złowiłem również dłuższym wędziskiem CRAZY FISH PERFECT JIG do 10g bo przynętę trzeba było prowadzić dość wysoko.

nowości - wahadłówki SENSE / SOAR - nowe rozmiary i kolorystyka !

Nowe wahadłówki SENSE oraz SOAR !!! nowe gramatury i jeszcze większa kolorystyka. Wszystko znajdziesz TUTAJ KLIKNIJ.

dostawa nowości - NANO MINNOW !!

Doszła do nas wielka dostawa nowości - NANO MINNOW w całkowicie nowym kształcie i rozmiarach 7cm/9cm/12cm w wersjach normalnych oraz pływających - kliknij 

PEŁNA RELACJA z naszych zawodów STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP 2017

Pełna relacja z naszych zawodów STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP 2017 już na YouTube ‼️ Zapraszamy do oglądania ‼️ kliknij RELACJA 

STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP 2017 - RELACJA

Pełna relacja z naszych zawodów STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP 2017 znajduje się tutaj KLIKNIJ. Wystarczy bezpłatnie się zarejestrować i można całkowicie za darmochę zobaczyć naszą relację przygotowaną przez Hooka.tv Zawody odbyły się 11.11.2017 na łowisku Żywiec Moszczanica. 120 zawodników w 60 teamach z Polski, Czech oraz Słowacji. Co tu dużo pisać ! ZAPRASZAMY !!

Siedziba

STEPANOW-FISHING”
ul. Zarzyna 59
41-155 Bieruń

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Sobota: 9 - 21
Niedziela:
kontakt telefoniczny
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Skontaktuj sięz nami:

Telefon:
(+48) 790-45-88-78
Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Skype:
woblerystepanowa