Wędzisko Spinningowe Synapse / 2,13m/ 4-16g / SYS702 ML

  • Na zamówienie
Kategoria: SYNAPSE
Cena: 820,00

Produkt niedostępny

+


WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI GRATIS KURIEREM DPD


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


SYNAPSE – jest to nowa seria wędzisk zaprojektowana do lekkiego i ultralekkiego spinningowania. W pełni zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Seria ta składa się z dwóch rodzajów wędzisk SYNAPSE uniwersalny – idealny do np. jigowania oraz SYNAPSE TWITCH SPECIAL – specjalne wędzisko polecane w szczególności do metody twitchingu. Oczywiście są to tylko ich przeznaczenia proponowane przez producenta – nadadzą się również do normalnego spinningowania przynętami tj. obrotówki, wahadłówki, woblery, gumy itp . Wszystkie wędziska z serii SYNAPSE są wyposażone w najwyższej jakości tytanowe przelotki Fuji SIC Titanium oraz ergonomiczny dzielony uchwyt FUJI. Zgrubienie na uchwycie sprawia, że wędzisko idealnie leży w dłoni. Skrócona przednia część umożliwia umieszczenie palca na blanku w celu osiągnięcia maksymalnej czułości oraz łatwości manipulowania przynętą. Wędzisko jest bardzo lekkie, idealnie komponuje się z kołowrotkami FAVORITE ARENA. Kijki pod rybą pracują do połowy swojej długości.

Najlepiej zobacz poniższe filmiki, na których zobaczysz jak zachowują się podczas prowadzenia przynęty oraz holu ryb.


przelotki: Fuji Sic Titanum

uchwyt kołowrotka: Fuji

materiał rękojeści: EVA 


FILMIKI PREZENTUJĄCE WĘDZISKO FAVORITE SYNAPSE

 


 GALERIA WĘDZISKA FAVORITE SYNAPSE


Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).


 

Zapytaj o produkt