Arena VIVID / 1,90m/ 1-4g / ARN 632-SUL - 4 kolory !!

  • TOWAR DOSTĘPNY
  • !! PROMOCJA !!
Kategoria: ARENA VIVID
Cena: 370,00 345,00

W magazynie

+
Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


ARENA VIVID – seria NOWYCH wędzisk firmy FAVORITE zaprojektowana do delikatnego łowienia m.in. pstrągów, okoni, kleni, białorybu itp. W ofercie posiadamy modele do 4g w długości 1,9m i w 4 kolorach: żółtym, fioletowym ,brązowym oraz niebieskim tiffany. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo czuły blank pozwala mieć pełną kontrolę nad niewielkimi przynętami zarówno podczas łowienia na plecionkę jak i na żyłkę. Akcja wędziska idealnie amortyzuje wszelkie zrywy, odjazdy ryby podczas holu oraz koryguje błędy wędkarza. Pozwala również na dalsze rzuty małymi przynętami bo jak to się mówi w żargonie spinningistów „ładnie ładuje się z nadgarstka”. Arena VIVID stworzona jest do łowienia na gumy, wahadłówki, obrotówki do max. nr 2, woblery. Wędzisko występuje w 4 kolorach, niezwykle ładnie się prezentuje. Każdy może dopasować pod sobie odpowiednią wersję kolorystyczną. Wędziska FAVORITE ARENA VIVID ważą 95g.


01
02

 
Jak pracuje i wygląda wędzisko FAVORITE ARENA VIVID zobacz na poniższym filmiku:
 Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów)
 
 

 

Zapytaj o produkt