Wędzisko Spinningowe Arena / 1,90m/ 0,8-3,5g / ARN 632-SUL

  • PRZEDSPRZEDAŻ - wysyłka po 9 kwietnia
Kategoria: ARENA
Cena: 460,00

W magazynie

+


WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI GRATIS KURIEREM DPD


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


ARENA – wędzisko firmy FAVORITE zaprojektowane głównie do połowu pstrągów. Nadają się również do delikatnego łowienia również innych gatunków w tym białorybu. W ofercie posiadamy modele: do 3g, 3,5g, 4g oraz do 5g w długościach 1,8m / 1,9m / 1,98m. Bardzo czuły blank pozwala mieć pełną kontrolę nad niewielkimi przynętami zarówno podczas łowienia na plecionkę jak i na żyłkę. Akcja wędziska idealnie amortyzuje wszelkie zrywy, odjazdy ryby podczas holu oraz koryguje błędy wędkarza. Pozwala również na dalsze rzuty małymi przynętami bo jak to się mówi w żargonie spinningistów „ładnie ładuje się z nadgarstka”. Arena stworzona jest do łowienia na wahadłówki, obrotówki do max. nr 2, gumy, woblery. Poza tym wędzisko posiada efektowne wykończenia uchwytu kołowrotka i dolnika co sprawia, że niezwykle ładnie się prezentuje. Wędziska FAVORITE ARENA są bardzo lekkie  ważą od 73g do 78g w zależności od modelu ! 


Waga wędziska: 74g 


 Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).
 
 

 

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.