Wędzisko Spinningowe Blue Bird / 762UL-T /2,29m / 1,5 - 8g

  • TOWAR DOSTĘPNY
Kategoria: BLUE BIRD
Cena: 325,00

W magazynie

+

 


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


BLUE BIRD – obok White Birda - modele BLUE BIRD są najpopularniejszą serią wędzisk FAVORITE. Kilka lat temu za podobne wędzisko tego typu trzeba było zapłacić naprawdę wielkie pieniądze. Rozwiązania w nim zastosowane były spotykane tylko w elitarnych japońskich firmach. Seria BLUE BIRD przełamała tę barierę, łącząc w sobie wysoką jakość z bardzo dobrą ceną. Blue bird jest szybkim wędziskiem, jest bardzo uniwersalny. Idealnie sprawdza się podczas klasycznego jigowania, metody drop shot, łowienia woblerem, obrotówką czy wahadłówką. Dzięki delikatnej szczytówce nie przegapisz żadnego najdelikatniejszego brania. Wędzisko idealnie nadaje się również do metody bocznego troka. Seria BLUE BIRD jest całkowicie w nowym designie. Prezentuje się naprawdę pięknie. Łowienie nim to niesamowita przyjemność. A co najważniejsze ma bardzo przystępną cenę !


favorite-blue_bird_11112
favorite-blue_bird_11113
fav_spinning_rod_bluebird_1
fav_spinning_rod_bluebird_2favorite-spinning-rod-blue-bird-ring
favorite-spinning-rod-blue-bird-HANDLE
favorite-spinning-rod-blue-bird-top


favorite_blue_bird_shape_1jpg
favorite_blue_bird_shape_2
favorite_blue_bird_shape_3
favorite_blue_bird_shape_4

Chcesz mieć komplet - dobierz do swojego Blue Birda kołowrotek BLUE BIRD !! 


blue-bird-kołowrotek-reel
blue-bird-kołowrotek-reel2Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).
Zapytaj o produkt