Wędzisko Spinningowe Blue Bird Compact / 1,92m/ 2-7g / 634 UL -T/S

  • TOWAR DOSTĘPNY
Kategoria: BLUE BIRD COMPACT
Cena: 400,00

Produkt niedostępny

+

 


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


BLUE BIRD COMPACT – czy dla Ciebie również było problemem zabranie wędki na wakacje ? Jak każdy wie, zawsze nie ma wystarczająco miejsca na nasz wędkarski arsenał… Dlatego firma FAVORITE właśnie w tym celu stworzyła wersję podróżną BLUE BIRD COMPACT. Zestaw składa się z 5 części w tym z dwóch wymiennych szczytówek. Całość mieści się w dedykowanym na każdą z części pokrowcu, a pokrowiec pakujemy do twardej tuby, który jest w zestawie. Tuba ma regulowany pasek na ramię. Jeśli podróżujesz koniecznie musisz mieć ten kij w swoim arsenale ! Jest to nie tylko idealna propozycja dla podróżujących. Warto również mieć takiego kijaszka, którego możemy praktycznie wszędzie włożyć i nie będzie zajmować cennego miejsca. Większość "traveli" dostępnych na rynku to "pałowate" kije - tutaj mamy coś delikatnego i można na urlopie powypoczywać z lekkim spinningiem w dłoni.bbird-compact-top
bbird-compact-handle
bbird-compact-ring

favorite_blue_bird_shape_1jpg
favorite_blue_bird_shape_2
favorite_blue_bird_shape_3
favorite_blue_bird_shape_4

Chcesz mieć komplet - dobierz do swojego Blue Birda kołowrotek BLUE BIRD !! 


blue-bird-kołowrotek-reel
blue-bird-kołowrotek-reel2


 

Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).
Zapytaj o produkt