Wędzisko Spinningowe Cobalt / 2,4m/ 5-18g / CBL-802ML

  • TOWAR DOSTĘPNY
Kategoria: COBALT
Cena: 245,00

W magazynie

+

 


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


COBALT – jest to seria dłuższych wędzisk, która doskonale nadaje się do połowu z brzegu szczupaków, sandaczy i okoni na większe przynęty. Wersją do 18g łowiłem podczas testów również bolenie. Podczas holu ugina się przed połowę swojej długości. Ale nie jest to akcja semiparaboliczna. Określiłbym ją raczej tak pomiędzy szczytową, a półparabolą. Jednocześnie jest to szybki kij. Wersje od 28g doskonale nadają się do łowienia sandaczy. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja blanku oraz przelotek sprawia, że rzuty są wydłużone, co niezwykle pomaga podczas łowienia z brzegu. Wędzisko jest bardzo ładnie wykończone co można zauważyć na poniższych zdjęciach. Posiadamy sześć wersji tego wędziska w długościach 2,4m, 2,7m oraz 3m w ciężarze wyrzutowym do 18g, 28g, 35g, 50g, 80g. Cena wędziska w stosunku do jakości jest bardzo przystępna co sprawia, że FAVORITE COBALT jest częstym wyborem dla osób, które szukają uniwersalnej wędki pod cięższe łowienie.  


 

favorite-cobalt-ring
favorite-cobalt-handle
favorite-cobalt-top-ring
 


 

Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).


Zapytaj o produkt