Wędzisko Spinningowe Exclusive / 2,48m/ 3-12g / EXS-832ML-T

  • Dostępny do 14 dni
  • Na zamówienie
Kategoria: EXCLUSIVE
Cena: 880,00

Produkt niedostępny

+


Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


EXCLUSIVE - seria wędzisk przeznaczona do łowienia LIGHT i ULTRALIGHT'owego. Wyczujesz na nim nawet najdelikatniejsze branie. Wędziska wyposażone w jednostopkowe przelotki FUJI SIC TITANIUM co sprawia, że wędzisko jest jeszcze lżejsze. Na części szczytowej przelotki (oprócz pierwszej) ustawione są pod kątem ostrym co zmniejsza ryzyko zaplątania się plecionki/żyłki wokół szczytówki. Ma to również znaczenie w odległości rzutów gdyż zwoje żyłki/plecionki są tam prostowane. EXCLUSIVE są dość szybkimi wędziskami. Idealnie nadają się do łowienia na miękkie przynęty, obrotówki, woblery, itp. Bardzo dobrze sprawdzają się również przy metodzie DROP SHOT oraz troku bocznego. Łowiene tymi kijkami jest niezwykle przyjemne, pod rybą uginają się do około połowy swojej długości


exclusive-element-2-59552cc535d7e
exclusive-element-3-59552ccadab3f
exclusive-element-1-59552cc8439b0
Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).


 
Zapytaj o produkt