TOUGH 15cm

  • TOWAR DOSTĘPNY
Kategoria: Tough
Cena: 12,00

W magazynie

+

TOUGH - wspaniała broń na selektywne okonie, szczupaki, sandacze. Przynęta posiada długi, cienki kształt podobny do wielu tego typu przynęt. Jednakże co wyróżnia TOUGH - to ciężki ogon w kształcie kopyta. W kombinacji z relatywnie cienkim "ciałem" ogon ten emituje wibracje o niskiej częstotliwości, a dużej amplitudzie. Nawet przy bardzo powolnym prowadzeniu TOUGH imponująco "zamiata" ogonem, który wprawia całą przynętę w ruch kusząco dla drapieżnika odchylając się na boki. Rolę stabilizatora stanowią wystające płetwy od strony brzusznej. Znajduje się tam również płaska płetewka, która ułatwia zbrojenie za pomocą haków offsetowych. 


Oryginalne opakowanie Tough 15cm zawiera 2szt przynęt w jednym kolorze -
jeśli chcesz zakupić przynęty w oryginalnym opanowaniu wybierz z listy wielokrotność 2szt.TOUGH występuje w 4 wielkościach: 7cm / 10cm / 12,5cm / 15cm.   


Modele 7cm i 10cm to tajna broń przy łowieniu selektywnych okoni. Oczywiście szczupaki i sandacze również nie pogardzą tą wielkością. Wersje 12,5 oraz 15 cm to już większy kaliber pod łowienie szczupaków i sandaczy.  Jak pracuje od wodą ? Koniecznie zobacz na poniższym filmiku:


 

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.