SHARD

 

seria profesjonalnych wędzisk o szybkiej akcji. Idealnie nadają się do łowienia np. sandaczy metodą opadu. Wykonane są na japońskim blanku TORAY, wzmocnionym oplotem w technologii OCG (ośmiokątna siatka). Wędzisko posiada najwyższą czułość, doskonale ładuje przynęty podczas rzutu i posiada konkretną moc. 

Seria SHARD składa się z dwóch modeli - SHARD TZ uzbrojony w przelotki FUJI TORZITE oraz tańsza wersja uzbrojona w przelotki FUJI ALCONITE.

Wędzisko SHARD zdobyło srebrny medal na prestiżowych targach EFTTEX 2017 w Budapeszcie w kategorii "THE BEST NEW ROD" - NAJLEPSZE NOWE WĘDZISKO.

 

  Nazwa Opis
Wędzisko Spinningowe SHARD / 2,13m / 7-28g / SRD-702MH
  • TOWAR DOSTĘPNY

seria profesjonalnych wędzisk o szybkiej akcji. Idealnie nadają się do łowienia np. sandaczy metodą opadu. Wykonane są na japońskim blanku TORAY, wzmocnionym oplotem w technologii OCG (ośmiokątna siatka). Wędzisko posiada najwyższą czułość, doskonale ładuje przynęty podczas rzutu i posiada konkretną moc. Seria SHARD składa się z dwóch modeli - SHARD TZ uzbrojony w przelotki FUJI TORZITE oraz tańsza wersja uzbrojona w przelotki FUJI ALCONITE