Wędzisko Spinningowe Arena Stream / 1,80m / 2-7g / ARNS 602UL

  • TOWAR DOSTĘPNY
Kategoria: ARENA STREAM
Cena: 490,00

W magazynie

+Wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Prosimy o wybór właśnie takiej formy wysyłki.


ARENA STREAM – jest to dość szybkie wędzisko. Różni się od "normalnej" Areny właśnie swoją akcją. Nadaje się do połowów pstrągów, okoni, kleni, jazi i wszelkich ryb z zastosowaniem przynęt do max. 10g. Występuje w 3 gramaturach  5g / 7g / 10g / oraz odpowiednio w długościach 1,68m / 1,80m / 1,98m /. Wędzisko pracuje pod rybą do trochę ponad połowy swojej długości. Mimo swojej finezji ma swoją moc także nie ma się co bać nawet sporego przyłowu. Posiada efektowne wykończenie uchwytu kołowrotka i dolnika co sprawia, że niezwykle ładnie się prezentuje. Wędziska FAVORITE ARENA STREAM są lekkie: ważą od 86g do 96g w zależności od modelu ! Wędzisko wyposażone jest w nowoczesne przelotki zapobiegające splątaniom żyłki czy plecionki, rozmieszczone są w stylu K-R concept. Pierścienie wykonane z bardzo lekkiego materiału analogicznego do Fuji Torzite.


favorite-arean-stream_picture_2
favorite_arena_stream_fish_next
favorite_arena_stream_picture_25
favorite_arena_stream_picture_26
favorite_arena_stream_342
favorite_arena_stream
favorite-arena-stream-picture-15
favorite-arena-stream_picture_23

favorite-spinning-rod-arena-stream-ring
favorite-spinning-rod-arena-stream-handle
favorite-spinning-rod-arena-stream-top-ring

 

 


 Cały proces produkcyjny wędzisk FAVORITE - od projektu do produktu finalnego, możecie obejrzeć na poniższym filmie (film dostępny z polską wersją napisów).
 

 

Zapytaj o produkt