Firma STEPANOW-FISHING powstała w styczniu 2010. Na początku znana była z produkcji woblerów hand-made (głównie imitacje owadów) oraz innych przynęt hand-made.


Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zostaliśmy zauważeni przez firmę CRAZY-FISH, której zostaliśmy w 2015r wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Tym samym oferta naszych przynęt została wzbogacona o zapachowe przynęty miękkie, specjalne wahadłówki, haki, akcesoria, wspaniałe wędziska i wiele innych.


crazy-fish_01
crazy-fish_02
crazy-fish_03
crazy-fish_04
crazy-fish_05

W marcu 2016 dostaliśmy kolejną propozycję wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce firmy FAVORITE w ofercie, której znajdują się wspaniałe wędziska spinningowe, kołowrotki, plecionki, podbieraki, akcesoria itp. Firma Favorite zyskała w krótkim czasie bardzo dużo swoich wielbicieli. Nic dziwnego, bo mało jest firm, które proponują tak dobry sprzęt za odpowiednią cenę.


favorite_01
favorite_02
favorite_03
favorite_04
favorite_05

Każdego roku jesteśmy obecni na wszystkich edycjach największych targów Rybomania, odwiedzamy również targi w Europie jak Efttex czy The Big One Show. Uczestniczymy w pokazach wędkarskich, w zawodach, na których zdobywamy najwyższe stopnie podium. Nasz STEPANOW-FISHING TEAM walczy w zawodach w Polsce oraz zagranicą.


Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Jesteśmy również producentami najwyższej jakości wędkarskiej odzieży pod nazwą FISHING MADNESS. Produkujemy bluzy zawodnicze, koszulki tshirty, bluzy z kapturem, czapki, chusty, kominy i wiele innych. Produkty naszej firmy wykonywane są całkowicie w Polsce. Posiadamy odpowiednią maszynerię oraz zaplecze. Każdy nasz produkt wykonywany jest od podstaw (projekt / wydruk / termosublimacja/ zszycie. Również czołowe firmy wędkarskie zlecają nam wykonanie projektów i odzieży. Zaufało nam setki klientów, teamów itp.


Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Właściciele STEPANOW-FISHING czyli Edyta i Krzysztof Stepanow są niezwykłymi wędkarskimi „świrusami”. Każdą wolną chwilę spędzają nad wodą. Są testerami firmy CRAZY-FISH oraz FAVORITE. Uczestniczą w zawodach wędkarskich w Polsce i zagranicą. Z każdego wypadu możecie zobaczyć fotorelację na naszej stronie na Facebooku. Są propagatorami w Polsce łowienia w stylu TROUT AREA. Organizują zawody pod nazwą STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP, na które zjeżdżają się wybitni zawodnicy z Polski, Czech oraz Słowacji.


Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6


Zapraszamy do oglądnięcia relacji z zawodów STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP, które organizujemy


Cały czas idziemy do przodu i się rozwijamy. Nasze motto to NIE STAĆ W MIEJSCU !!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku STEPANOW-FISHING oraz FISHING MADNESS – tam wszystkiego dowiecie się najszybciej :)

Do zobaczenia nad wodą !