Uruchomiliśmy dla Was usługę wysyłek do paczkomatów. Pamiętajcie, aby zawsze podawać KOD PACZKOMATU, w którym chcecie odebrać Waszą przesyłkę. Wpisywać ten kod należy w komentarzu do zamówienia.

Wszystkie wędziska ze względu na gabaryty wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem DPD.

Odwieczny problem-jak zbroić przynęty typu imitacje robali ? Najlepiej oczywiście główką wolframową - mamy takie dla Was, w wielu kolorach, bezzadziorowe i po prostu takie jakie mają być !

GŁÓWKI WOLFRAMOWE

Mięciutkie, mega wytrzymałe i straaasznie śmierdzące ROBALE - serem oraz krylem, że aż oczy wychodzą !  Idealne do łowienia pstrągów, do trout area, ale również kleni, jazi, okoni czy białorybu. Zapraszamy !

PRZYNĘTY LIBRA LURES

Uzupełniliśmy stany czeburaszek wolframowych - w tym wyczekiwana gramatura 0,7g oraz fluorocarbonów we wszystkich długościach szpuli 10m, 25m oraz 50m. Zapraszamy !

CZEBURASZKI WOLFRAMOWE

FLUOROCARBONY

Uzupełniliśmy stany wszystkich gum FishUp. Zapraszamy - kliknij

Już od piątku wielkie święto wędkarskie RYBOMANIA w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stanowisko oraz na pokazy na największym w Europie mobilnym akwarium, które przeprowadzi Krzysztof Stepanow. Na żywo będziecie mogli zobaczyć jak pracują przynęty, jak reagują na nie ryby. Harmonogram pokazów przedstawiamy na zdjęciu. Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!